Urbanisme bàsic per a immobiliaris – Edició gener 2023

0,0070,00

27-01-2023

De 10:00h a 12:00h

100% Online

Urbanisme bàsic per a immobiliaris – Edició gener 2023

0,0070,00

Preu subjecte a les variacions

27-01-2023

Dates actuals del curs

De 10:00h a 12:00h

Hora subjecte a les variacions

100% Online

Subjecte a les mesures covid-19

Documentos

No documents found

Asistentes

id Nom Surname Email
20439 CHRISTIAN WEISS chris@chris-weiss.com
20432 ANTONIO ROSAS antonio@goldensquare.es
20380 Maria Alicia Yanez aliciayanezadvisor@gmail.com
20378 anna marin genesca anna@finquesgenesca.com
20351 Patricia Barbosa pbcfeina@gmail.com
20345 Pierre Antoine Madelaine carmen@withfor.com
20342 DANIEL RAVENTOS MIRALLES dani.raventos@finquesrambles.com
20341 ERIKA GALLARDO COSTA erika.gallardo@gmail.com
20340 LIA LLARAS MUÑOZ lia.llaras@finquesrambles.com
20339 CRISTINA FERRER GERICO cristina.f@finquesrambles.com
20338 JOSEP MARCE CALZADA josep.marce@finquesrambles.com
20304 Monica Caballero Cascales monica@fincascascales.com
20250 YAMIL GHALIYA yamil@immotecnics.com
20249 edu cañon edu@educanon.net
20245 MARIA ARES MARTIN info@emsosinnova.com
20236 Sevine Abi Aad sevine@barcelonaflathunter.com
20234 Angel Sanchez MOnfort valencia@buenhabitat.es
20225 Aurelia Iatco aurelia@avantgarde-inmobiliaria.es
20219 Marta Vivancos Sardà marta@magescal.com
20210 anna riba info@openinmobarcelona.com
20205 fernando almansa zafra f.almansa@casarealstate.com
20200 ARANZAZU SERRANO arantzazusantin@gmail.com
20198 Glòria Burgos Banús opcio2adf@gmail.com
20188 MªGracia Miret Costabella tati@pisosicasesbanyoles.cat
20180 Sergi Ripoll Massanes sergi@immobiliaria.barcelona
20178 Luis Castro Fernández info@house-chain.com
20170 DUNIA FLORES ROGADO dunia@cerclehabitat.com
20168 Toni Rubio a.rubio@century21.es
20165 PABLO MANUEL CAMPOS BENEITE info@beneite.es
20156 Laura Lopez laura.lopez@inmorus.es
20153 Maria Rassolova maria@inmorus.es
20145 Xavi Badell Espada nivell@nivell.net
20132 Gerard Marcet gmarcet@labordemarcet.com
20129 Anna Alsina anna.alsina@yahoo.es
20128 TOMAS perea revaliente tomas@eamalgrat.com
20120 Judith Strub Civil jstrub@judithstrub.com
20113 Imma Arribas Gómez imma@monpetitcoindeparadis.com
20107 Gemma Teixidor blocdepisos.gemma@gmail.com
20105 KIM GENOVÉS BOTMAN fincas.genoves@gmail.com
20100 Monica Crespo Carrero monica@vidainmo.com
20096 PEDRO TORRES MARTINEZ pedro@pedrotorres10x.es
20091 ALEX PARES CABEZUDO finques@paresassessors.com
Cuadrapi

Descripció

L’objectiu d’aquest curs és conèixer alguns conceptes i eines sobre urbanisme útils pels que ens dediquem al sector immobiliari. Tindrem les eines bàsiques per assessorar als nostres clients.


IMPORTANT:

Aquest curs es realitzarà online a través del programa Zoom. Quan enviem el recordatori d’inscripció un o dos dies abans del curs, posarem un enllaç que donarà accés el dia i l’hora establerts.

A partir de les 10.30h no donarem accés a la formació a cap participant per garantir el bon funcionament del curs. Per tant preguem puntualitat.

Per rebre els materials és necessari assistir a totes les sessions del curs i respondre les enquestes corresponents.

Cuadrapi

Programa

PROGRAMA


  • Noció d'urbanisme
  • Competències en matèria d'urbanisme
  • Clases de sol
  • Planificació urbanística
  • Alguns portals de interés
  • Casos pràctics
Cuadrapi

Professor

Maribel Martínez

Arquitecte Tècnic i Enginyer de edificació. PDD, programa de desenvolupament directiu, por IESE Business School. Project Manager en edificació i urbanisme. Màster en Direcció comercial i vendes por la UB, coach internacional por ICF, API, CRS y REALTOR.

Con més de 24 anys de experiència en el sector de la construcció, promoció, reformes i immobiliària. Va treballar en empreses como Copcisa Inmobiliaria, Construcciones Rubau, S.A., ARQ/ING despatx de arquitectura, Alten obres i serveis, S.A., abans  Abantia, en Bufete Gonzalo advocats com adjunta a direcció, en els últims anys como assessora immobiliària autònoma en Century 21. Actualment es Team Leader en Century 21 New Estate de un equipo de 7 agents Inmobiliarios autònomes.

Des de 2013 ha rebut premis por facturació i vendes de la red CENTURY 21 España, sent Top Producer tots els anys, en concret, un doble centurió (facturació superior a 300.000€), quatre centurions (facturació superior a 150.000€), tres vegades ha sigut número 1 en facturació i dos vegades assessora de l’any. En 2021 nº1 Team leader facturació.

Entén el Real Estate como un servei on la qualitat, la gestió eficient i l’atenció professional al client son la seva marca i l’estil.