Gestió documental immobiliària – Edició Juny 2022

0,00140,00

07-06-2022

09-06-2022

De 10:00h a 12:00h

100% Online

Gestió documental immobiliària – Edició Juny 2022

0,00140,00

Preu subjecte a les variacions

07-06-2022

Dates actuals del curs

De 10:00h a 12:00h

Hora subjecte a les variacions

100% Online

Subjecte a les mesures covid-19

Documentos

No documents found

Asistentes

id Nom Surname Email
18936 MARTA REMARTÍNEZ MERINO info@immonatural.com
18395 VIRGINIA MAÑERU ZUNZARREN vdv@vdvinmobiliaria.com
18394 Alicia Lorenzo Copello alicialorenzo410@hotmail.com
18393 Eduardo campos iuris.er2012@yahoo.es
18392 Toni Rubio a.rubio@century21.es
18390 ESTEFANIA SAN MIGUEL MAS admin@sunmagichome.com
18389 FERNANDO MANUEL JOSE FLORES AZNAR info@pisosnavarra.es
18386 Oscar Schuddekopf inmokopf@gmail.com
18385 CATERINA BOSCH CERVANTES gestor@forwexhomes.com
18384 CATERINA BOSCH CERVANTES gestor@forwexhomes.com
18380 Gabriela Haidee Caballero info@homerealty.es
18379 Valenti Queral Soler valenti61@gmail.com
18378 Salvador Ventosa Marin salvaventosa@telefonica.net
18376 RAQUEL LLUNELL raquel@llunellfinques.com
18375 alejandro peyra alex@on-viure.com
18373 Vanina Galanti Tanus inmo@galanti.es
18370 MARIA BELEN CID GARCIA info@ecomunitats.com
18369 Alice Wanger alice.wanger@fastighetsbyran.se
18366 Maria Romera maria.romera.antich@gmail.com
18364 Diego Balista assessoriabalista@gmail.com
18363 Erez Heleva mail@staysitges.com
18362 Silvia Morató silvia@rusticsitges.com
18361 ALMA ROSA ORTIZ CASTAÑEDA almaocnissan@gmail.com
18360 Montserrat Coll garcia sitahomesbarcelona@gmail.com
18358 Nuria Tello airun.inmobiliaria@gmail.com
18356 Miriam Lask Lewin miriam@amonproperties.com
18355 Elisabet Ramirez Carretero eliramcalafell5@gmail.com
18354 David Perez gerencia@finquesgrup.es
18352 MARIA SALES maria@guimarconsulting.es
18350 LAURA MORENO JULVE lmjulve@gestico.cat
18349 Montserrat Artés montseartes.adim@gmail.com
18348 Gemma Teixidor blocdepisos.gemma@gmail.com
18346 Nuria Querol Perez comercial@finquesquerol.com
18343 Gabriela Cameron inmocameron.es@gmail.com
18342 Pau Vallvè Juanico ftossallar@gmail.com
18340 domingo herrero fernandez dohefer72@gmail.com
18339 PABLO FRANCO arifran_2007@hotmail.com
18337 RAFAEL RUIZ ONIEVA rafaelruiz@hdserveis.com
18336 Mireia Cano Almirall mcanoalmirall@gmail.com
18335 carmen oliva andres administracion@sireale.com
18333 GEMA LLANES gllanes@api.cat
18332 JOAN CARLES VIVES CONILLAS j.c.vives@gmail.com
18331 Joan Pérez Garcia llarsmataro@gmail.com
18327 TÀNIA DOMÈNECH tania@finqueskmzero.cat
18326 Rosa Rodriguez rosa@bloq21.com
18324 GERARD PONS GUISADO gerard@biventa.es
18323 M ROSA FREIXEDAS VALLS mrfreixedas@gmail.com
18321 M.Carme Soriano mcarme@grupsoriano.com
18320 MONTSERRAT CANTOS mrosell77@yahoo.es
18319 Leti Argilés leti@keli.es
18318 Marti Sans cobo marti.sans23@gmail.com
18315 FRANCISCO ROMERO francisco.romero@fincasgp.com
18313 Veronica Aguilar Morales veronica@niucapital.es
18311 Alejandro García García alejandrogg1974@live.com
18310 EUSEBIO PEREZ GIL eperez@lamenorcomision.com
18309 Rosa Velasco construccionsbuxo@gmail.com
Cuadrapi

Descripció

És important tenir els coneixements necessaris sobre la gestió documental vinculada al lloguer i a la compravenda d’immobles. Aquests mòduls aportan la informació necessària per saber discernir el tipus de document que s’ha de signar en cada moment, com ha de ser, quines informacions ha de contenir, quin marc legal l’empara, etc.


Aquest curs es divideix en 2 sessions de 2 hores cadascuna per la densitat i extensió del temari. Realitzant una inscripció aquí, automàticament quedes inscrit a les dues sessions. 

PROFESSORA

Helena Gallardo


IMPORTANT:

  • Aquest curs es realitzarà online a través del programa Zoom. Quan enviem el recordatori d’inscripció un o dos dies abans del curs, posarem un enllaç que donarà accés el dia i l’hora establerts.
  • A partir de les 10.30h no donarem accés a la formació a cap participant per garantir el bon funcionament del curs. Per tant preguem puntualitat.
  • Per rebre els materials és necessari assistir a totes les sessions del curs i respondre les enquestes corresponents.
Cuadrapi

Programa


  1. Legislació aplicable
  2. Preparació de l'expedient

    • Introducció
    • Nota d'encàrrec
    • Documentació
    • Redacció de documents