Qualificació de clients compradors – Edició maig 2022

0,0070,00

20-05-2022 al 20-05-2022

De 10:00h a 12:00h

100% Online

Qualificació de clients compradors – Edició maig 2022

0,0070,00

Preu subjecte a les variacions

20-05-2022 al 20-05-2022

Dates actuals del curs

De 10:00h a 12:00h

Hora subjecte a les variacions

100% Online

Subjecte a les mesures covid-19

Documentos

No documents found

Asistentes

id Nom Surname Email
18122 Purificación Garcia Pinelo puri@inmobling.com
18121 ORIOL RICOS oriol@lloguersmataro.com
18120 JAVIER MARTINEZ javier@guimarconsulting.es
18118 Carme Castanyer mh@mandarinahouses.com
18108 Maria Rassolova maria@inmorus.es
18107 Fernanda Marañon fernanda@studi.cat
18096 CARLOS JAVIER DOMINGUEZ RODRIGUEZ carlos.dominguez@kivirhome.com
18087 Mónica Sánchez Tapies fincasreloj@gmail.com
18070 Alicia Lorenzo Copello alicialorenzo410@hotmail.com
18069 Miguel Rodrigo percases22@gmail.com
18046 MARC JORNET IGLESIAS marc@unimhabitat.com
18045 MIGUEL GONZALEZ GONZALEZ miguel.gonzalez@inmobiliariamipiso.com
18043 SAMUEL CORTEZ samuel@gumperapi.com
18042 ANTONIO SANCHEZ antonio@gumperapi.com
18041 JORDI DIAZ jordi@gumperapi.com
18040 VALENTIN BUENO valentin@gumperapi.com
18039 NICO LACUESTA nicolas@gmail.com
18038 Carlos Pérez carlos@gumperapi.com
18021 Imma Arribas Gómez imma@monpetitcoindeparadis.com
18013 Anne Bayne anne.bayne@realestate-dreams.com
18008 Conchi Viñas conchi@aseoriarangel.com
18000 Antonio Manuel Barrios Martín info@lhabitat.es
17994 Victor Dabat Aracil victor@wereal.es
17976 GENEROSA BADIA situr10@situr10.com
17964 Eva Gonzalez Rangel eva@asesoriarangel.com
17957 MARC OLIVER ORTEGA marc@llar56.com
17956 Nuria Nieto Dre Las Cruz info@llar56.com
17954 Rosalia Sans rosalia@eritage.net
17951 Jordi Muñio b21011962@gmail.com
17950 Antoni Muñoz toni@grupsolnou.com
17948 Anaïs Barros fanjul anais@hyggerealty.es
17946 Sandra Barich Mendienta sandra@hyggerealty.es
17945 Patricia Flores Miguez patricia@hyggerelty.es
17932 CARLOS LOBATO MARTINEZ comercial@immobiliarius.com
17930 Gabriela Haidee Caballero info@homerealty.es
Cuadrapi

Descripció

Una de les dificultats de qualsevol agent immobiliari és qualificar als compradors. Saber determinar els clients adequats per a cada propietat no farà vendre abans i millor.

 

 

IMPORTANT:

Aquest curs es realitzarà online a través del programa Zoom. Quan enviem el recordatori d’inscripció un o dos dies abans del curs, posarem un enllaç que donarà accés el dia i l’hora establerts.

A partir de les 10.30h no donarem accés a la formació a cap participant per garantir el bon funcionament del curs. Per tant preguem puntualitat.

Per rebre els materials és necessari assistir a totes les sessions del curs i respondre les enquestes corresponents.

Cuadrapi

Programa

• Context de l'Agent immobiliari.
• Objectiu de la qualificació de compradors.
• Fonts i origen dels clients compradors.
• Tipus de relacions professionals amb compradors i serveis a oferir.
• Treballar amb compradors sense exclusiva de comprador: Qualificació i model de gestió.
Cuadrapi

Professor

Maribel Martínez

Arquitecte Tècnic i Enginyer de edificació. PDD, programa de desenvolupament directiu, por IESE Business School. Project Manager en edificació i urbanisme. Màster en Direcció comercial i vendes por la UB, coach internacional por ICF, API, CRS y REALTOR.

Con més de 24 anys de experiència en el sector de la construcció, promoció, reformes i immobiliària. Va treballar en empreses como Copcisa Inmobiliaria, Construcciones Rubau, S.A., ARQ/ING despatx de arquitectura, Alten obres i serveis, S.A., abans  Abantia, en Bufete Gonzalo advocats com adjunta a direcció, en els últims anys como assessora immobiliària autònoma en Century 21. Actualment es Team Leader en Century 21 New Estate de un equipo de 7 agents Inmobiliarios autònomes.

Des de 2013 ha rebut premis por facturació i vendes de la red CENTURY 21 España, sent Top Producer tots els anys, en concret, un doble centurió (facturació superior a 300.000€), quatre centurions (facturació superior a 150.000€), tres vegades ha sigut número 1 en facturació i dos vegades assessora de l’any. En 2021 nº1 Team leader facturació.

Entén el Real Estate como un servei on la qualitat, la gestió eficient i l’atenció professional al client son la seva marca i l’estil.